Menu
Kliknij, aby otworzyć menu

Allseitenrollen

Rolki wielokierunkowe, podobnie jak elementy kulowe, pozwalają na przemieszczenia produktów w dowolnym kierunku. Rolka wielokierunkowa składa się z korpusu, który ma możliwość obrotu na osi głównej, oraz baryłkowatych roleczek, które mają możliwość obrotu wobec własnej osi. Rolki wielokierunkowe mogą pracować w zakresie temp. od -15ºC do 80ºC. Główną zaletą rolek wielokierunkowych w stosunku do transportowych elementów kulowych jest większa odporność na zanieczyszczenia i cichsza praca.

Rolka wielokierunkowa RW50

 

Baryłki wykonane z tworzywa POM. Osie baryłek ze stali  nierdzewnej. Nośność rolki: 15 daN. 

Rolka wielokierunkowa RW60

Baryłki wykonane z tworzywa POM .Osie baryłek ze stali  nierdzewnej. Nośność rolki: 25 daN. 

Rolka wielokierunkowa RW80

Baryłki wykonane z tworzywa POM. Osie baryłek ze stali  nierdzewnej. Nośność rolki: 40 daN. Szerokość rolki  W1=65 mm. Średnica rolki  D= ø 82 mm. Średnica otworu pod oś d= ø 12,2 mm. Rolka składana z dwóch rolek jednorzędowych. 

Rolki wielokierunkowe serii ASR

Baryłki wykonane z tworzywa POM. Ośki baryłkowatych rolek wykonane ze stali 1.4301 Dla rolek ASR-40, ASR-48, ASR 60 otwór  pod oś ø 8,  ø 10 mm lub sześciokąt SW9. Dla rolek ASR-80 otwór pod oś do wyboru ø 8, 12,  15 mm lub sześciokąt SW14. Rolki wielokierunkowe ASR-40 mają 4 baryłki na obwodzie w jednym rzędzie. Większe rozmiary mają po 3 baryłki w jednym rzędzie.

Rolka ASR-120

Korpus i rolki z poliamidu. Opcjonalnie rolki mogą z poliuretanu. Oś z ocynkowanej stali. Opcjonalnie ze stali nierdzewnej. Otwór pod oś ø 12 mm. Możliwość zakupu z osią jak na rys.
Opcjonalnie możliwość wykonania pod oś sześciokątną SW19.

Przejdź do góry strony